Databáze DU lexikon profi

On-line knihovna DU lexikon profi je jednou z největších on-line knihoven zabývajících se problematikou daní a účetnictví. Jednotlivé články srozumitelným jazykem vykládají daňové a účetní pojmy. Díky vzájemné provázanosti je DU lexikon profi komplexním pomocníkem.

S námi budete mít jasno!

Více informací

Co všechno obsahuje DU lexikon profi?

 • články
 • komentáře
 • aktuality
 • příklady
 • právní předpisy, vyhlášky a pokyny
 • tipy a upozornění na chyby
 • a další
Více informací
image01

Nadstandardní služby k předplatnému

 • Bezplatný odpovědní servis
 • Možnost časové filtrace
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně DU lexikon profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Obsah

  Daňový a účetní lexikon profi je on-line knihovna zahrnující více než tisíc dokumentů z oblasti daní a účetnictví.  Články jsou jasné, srozumitelné a vzájemně provázané. Nedílnou součástí jsou právní předpisy z daňové a účetní sféry, které můžete otevírat k různým datům účinnosti – změny jsou viditelné na první pohled!

  Díky propracovanému systému vyhledávání rychle naleznete potřebnou informaci.

  Na DU lexikon profi naleznete např. tyto články: Nájem - daň z příjmů FO, Dary, Základ daně z příjmů PO, Manželé, Soukromé životní pojištění, Opravné položky k pohledávkám, Oprava, úprava a vyrovnání odpočtu daně, Záloha a DPH, Nájem a DPH, Autorské honoráře, Daňová kontrola, Jednatel s. r. o., Obchodní majetek a další.

  DU lexikon profi nabízíme ve dvou variantách:

  DU lexikon profi

  -          odborné texty z oblasti účetnictví, daně z příjmů fyzických a právnických osob, DPH, daně z nemovitých věcí, z převodu nemovitých věcí, daňového řádu

  -          nárok na 4 odborné dotazy z oblasti daní a účetnictví ročně

  DU lexikon profi PLUS

  -          odborné texty z oblasti účetnictví, daně z příjmů fyzických a právnických osob, DPH, daně z nemovitých věcí, z převodu nemovitých věcí, daňového řádu

  -          nárok na 4 odborné dotazy z oblasti daní a účetnictví ročně

  -          NAVÍC možnost otevírat články pro různé období platnosti (tzv. časové verze)

  Renomovaný autorský kolektiv

  Články připravují a průběžně aktualizují špičkoví autoři, mezi které patří např.:

  Ing. Jan Ambrož, Ing. Ivana Pilařová, RNDr. Ivan Brychta, Ing. Ondřej Burian, Ing. Antonín, Daněk, Ing. Martin Děrgel, Mgr. Radmila Kulková, Ing. Pavel Kyselák, Ing. Otakar Machala, Ing. Martin Špád, Ing. Anna Teklá, Ing. Alena Vančurová, Ing. Marta Ženíšková a další.

 • Funkce

  V on-line knihovně Daňový a účetní lexikon profi lze informace získávat různými způsoby, z nichž nejběžnější jsou dva níže popsané. Ideální je oba způsoby vzájemně kombinovat!

  I. Vyhledávání podle klíčového slova

  Vypsáním hledaného výrazu do příslušného okénka, kdy Vám inteligentní našeptávač nabídne vhodné varianty pro co nejefektivnější nalezení výsledků.

  II. Filtrování

  Dokumenty lze třídit dle následujících kritérií:

  Dle TÉMATU

  Vyberete téma, které chcete aktuálně řešit: např. „Daň z příjmů právnických osob – Daňové a nedaňové náklady“.

  Tento filtr je vhodné využít jako druhý krok po vyhledávání dle klíčového slova – určíte, že chcete nalezený termín např. „majetek“ řešit z pohledu „DPH“.

  Dle TYPU INFORMACE

  Databáze DU lexikon profi je umožňuje vybrat pouze výkladové články, aktuality nebo právní předpisy.

  Dle AKTUÁLNOSTI

  • Garance

  Dokumenty portálu DU lexikon profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje. Texty v daném období platné jsou označeny logem.

  • Archiv

  DU lexikon profi nabízí bohatý archiv článků. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je využít např. při případných kontrolách účetnictví. Tyto články jsou označeny logem .

  Můj obsah

  V této sekci naleznete dotazy, které jste podali prostřednictvím stránky DU lexikon profi.

  Mně dostupné

  Pokud kliknete na tomto filtru, budete se pohybovat ve své verzi DU lexikon profi a žádný článek z vyšší verze Vás nebude při práci rušit.

 • Služby

  Co vše zahrnuje předplatné Daňového a účetního lexikonu profi?

  On-line knihovnu DU lexikon profi

  • Portál aktualizovaný 24 hodin denně obsahuje desítky garantovaných článků z oblasti daní a účetnictví. V případě jejich neaktuálnosti jsou označeny jako archivní.
  • Kromě výkladových textů jsou k dispozici i Praktické informace obsahující např. sazby cestovních náhrad, výkazy účetní závěrky, daňové tiskopisy, přehled smluv o zamezení dvojímu zdanění a mnoho dalšího.
  • Právní předpisy z daňové a účetní oblasti jsou k dispozici k různým datům účinnosti – změny jsou viditelné na první pohled.

  Bezplatný odpovědní servis

  • Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. Tato služba je zdarma a zajistí Vám odpovědi na 4 odborné dotazy za rok.

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!